+ פוקוס: ירדן חי

לפני מספר שבועות התפרסם כי הדוגמנית הישראלית ירדן חי נבחרה לככב בקמפיין בין לאומי של חברת Almé Paris, ובן לילה היא הפכה לאחד מהשמות החמים בתעשיית הפלאס סייז בארץ.
ירדן, בת 24 במידה 44, הצטלמה גם לחברות so simple ו- is:about והיא מתחזקת חשבון אינסטגרם מוביל עם מעל 76,000 עוקבים מהארץ ומחו”ל בו היא מתעדת את חיי היום יום שלה ואת הלוקים שהיא לובשת לכל אירוע.

Almé Paris

איך הגעת לתחום הדוגמנות?
דפנה לוינסון מצאה אותי בפייסבוק.

מה יחסך לנושא הדיאטה וירידה במשקל? האם קיבלת הערות על הנושא בהקשר מקצועי?
לצערי, הנושא הזה חג סביבי כל השנים, עוד מהילדות, בגלל שהחברה והתרבות הציבו נורמות מגוחכות של מה ואיך צריך להיות. כיום אני יכולה לאמר בגאון שכבר לא אכפת לי מה כולם חושבים ומה הסטאטוס קוו ואף אני פועלת בדרכי לשינוי מחשבתי ואני אכן שמה לב לכך. אני מאוד שלמה עם עצמי ואוהבת את עצמי, זה הכי חשוב – וזה לא רלוונטי רק לנשים מלאות, זה רלוונטי גם לגברים, לעוד “החרגות פיזיות” (גובה, גוון עור וכו’) וכן בתחביבים, תכונות אופי וכדומה. פשוט להיות שלם עם עצמך. זה ממכר ומשפיע על הסביבה. אני יכולה להעיד על עצמי כאישה בעלת ביטחון עצמי גבוה, כך שלא קיבלתי הערות בהקשר מקצועי כמרצה ויועצת שיווק, אלא להפך.

האם את מרגישה סוג של שליחות מעצם היותך דוגמנית פלאס סייז? האם את מרגישה שהפכת להיות role model?
לא הייתי נכנסת לתחום הדוגמנות אם לא בשביל השליחות, רק בשביל זה. נכון, זה מחמיא ויש מזה עבודה, אבל ההנעה בתחום הזה בשבילי כל הזמן היא רק בזכות כך שאני רואה את ההשפעה העצומה על בחורות ונשים בעקבות הפרסומים והתמונות שלי – אני מקבלת הרבה פידבקים באינסטגרם ובפייסבוק שלי וזה גורם לי לזכור כל פעם מחדש בשביל מה אני עושה את זה. הרבה נשים אומרות לי שהן שואבות השראה מהלבוש שלי ואני שמחה שאני מציגה שאפשר ללבוש טרנדים, צבעוני ובגדים צמודים. חשוב לי לציין שאני לא מרגישה מנהיגה, אלא מציגה את הדרך שלי – ומי שרוצה להצטרף איתי ביחד, מוזמן.

האם את חושבת שהעיסוק התקשורתי בנושא ה-body positivity גרם לשינוי חיובי בתחום בארץ?
אכן התקשורת יותר מתעסקת בתחום, אך השינוי מתחולל בהדרגה ולדעתי, אנחנו בכיוון הנכון. עוד ועוד נשים פלאס “מורידות את הבגדים”, מדברות ולא מתביישות. קבוצות פייסבוק, בלוגריות אופנה, עוד ועוד מותגים נפתחים ומתפתחים וכן, גם דוגמניות פלאס סייז כמוני.

איך את רואה את התחום מתפתח בארץ בעתיד?
ממש כמו בשאר העולם המערבי, בדגש לארצות הברית – קים קרדשיאן ממש פרצה את הסכר בשנים האחרונות ואשלי גראהם המשיכה בציר מקביל של עשייה. אני בהחלט רואה עוד מותגים נפתחים, מותגים שגם יתייחסו בכבוד לדוגמניות בתעשייה וללקוחות בהסתכלות כי זו תעשייה לכל דבר ולא “עושים להן טובה”.

מה היית מאחלת לעצמך ברמה המקצועית?
לפני שאני דוגמנית פלאס, אני מרצה ויועצת שיווק, מיתוג וניו-מדיה, לכן אני מאחלת לעצמי להמשיך להתפתח בתחום ולהצליח, כמובן שאני מפתחת ממש בימים אלו מספרים מיזמים בתחום הפלאס סייז ואני ממש מתרגשת עקב כך. ומבחינת הדוגמנות – לעשות קמפיינים מעניינים שיפרצו עוד ועוד את תעשיית האופנה המרובעת.

Almé Paris

 

צילום Almé Paris: Alex Soko

תגובות באמצעות פייסבוק

תגובות

נכתב ע”י
יותר מ- May Graff

לוק יומי 20.11.18

סרפן ג’ינס: SheIn. חולצה: תמנון. שרשרת: ישנה. נעליים: קלארקס. תגובות באמצעות פייסבוק...
קרא/י עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.