Finding Inspiration: My Favorite Plus-Size Fashion Bloggers

אחת התגובות הראשונות שקיבלתי בבלוג היתה לשאלון האופנה. יש שם שאלה על אייקון אופנה אהוב, והמגיבה שאלה אותי האם יש לי אייקון דומה במידות גדולות, כזו שהיא גם פלאס סייז אבל גם סלב רצינית ברמה של קייט מידלטון וטיילור סוויפט.
אז אחרי מחשבה לא מועטה התשובה לצערי היתה לא. יש לא מעט סלבריטאיות במידות גדולות שאני אוהבת, אבל אין אף אחת שאני יכולה לחשוב עליה כעל השראה בתחום האופנה.
מה שכן יש יותר ויותר בשנים האחרונות זה בלוגריות. תחום בלוגי האופנה למידות גדולות התרחב והתפתח בצורה מדהימה בשנים האחרונות, ושם אפשר למצוא פאשניסטות שהן השראה אמיתית. אז בפוסט הזה אמליץ על עשר מהבלוגריות המועדפות עליי. אני מדגישה שמדובר ברשימה אישית של טעם אישי, ושהסדר הוא אקראי לחלוטין.

One of the first comments I got on this blog was in the fashion questionnaire. There’s a question there about favorite fashion icons, and the comment asked me about whether I have a favorite plus size fashion icon, one that would also be a big celeb like Kate Middleton or Taylor Swift.
After some consideration the answer was no, I’m afraid. There are quite a few plus size celebrities I like, but none of them are truly inspiring as fashion icons.
However there are many, many such bloggers. The entire field of plus size fashion blogging has grown significantly in recent years, and that is the place to find real, inspiring fashionistas.
So in this post I’ll recommend 10 of my favorite plus-size fashion bloggers. Let me just emphasize that this is a personal list that suits my personal taste and that the order is completely random.

GarnerStyle

נתחיל עם אחת שבטח רובכן מכירות, ובכל זאת היא ראויה לציון. אני חושבת שצ’סטיטי גארנר היא הבלוגרית הראשונה למידות גדולות שהתחלתי לעקוב אחריה, וללא ספק היוותה לי השראה ענקית. מדובר בבחורה עם מבנה גוף לא פשוט להלבשה שפשוט עושה מזה קסמים. היא לא מתחבאת ולא מתביישת ולא מנסה לטשטש להסתיר – והיא נראית פשוט נפלא. לא סתם היא הפכה לכזו אושייה בתחום המידות הגדולות, כולל ליינים של בגדים ברשתות אופנה, צילומי דוגמנות מקצועיים ועוד.

Most of you probably know her, and still I think she’s worth mentioning. Chastity Garner was the first plus size blogger I started to follow, and without a doubt she was a tremendous influation. She has a pear shaped figure that she works wonders with – choosing not to hide or cover it but celebrate it instead. There’s no wonder she became such a plus size icon with her own fashion lines, professional modeling etc.

garner0

Kathastrophal

הבלוג הזה שייך לבחורה גרמניה בשם קתה. הסגנון שלה מאוד מזכיר לי את עצמי בנשיות ובצבעוניות שלו. היא עצמה מתוקה להפליא ומעלה גם הרבה תמונות של אוכל, נופים מטיולים שהיא עושה, עבודות יד וכולי. היא כותבת גם באנגלית וגם בגרמנית אז אל תתייאשו אם בתחילת פוסט אתן לא מבינות מה כתוב :-D

This blog is written by a German girl named Katha. Her style reminds me of my own in its femininity and colorfulness. She looks extremely sweet and also posts photos of trips, foods and crafts she’s into. She writes both in German and English so don’t despair if you don’t understand the first few lines! :-D

kathastrophal0

Frocks and Frou Frou

לילי היא בלוגרית אופנה מאוסטרליה, מה שחביב עליי כיוון שהיא תמיד מתלבשת הפוך מהעונה אצלי. אז כשכאן הכל אפור ושחור ובא לי קצת לראות שמלות קיץ אני פונה אליה :-) . חוץ מזה היא מתמחה בסגנון סמי-וינטג’י מקסים, ובניגוד להרבה בלוגריות שמסתפקות בעיקר בתמונות היא גם כותבת הרבה ובצורה מרתקת על עצמה ועל חייה.

Lilli in an Australian fashion blogger, which I like since she always dresses for the opposite season from the one here. So when everything is too black and grey and I fancy some summer dresses I turn to her :-) her forte is an adorable semi-vintage look, and unlike many bloggers that focus on pictures she also writes fascinatingly about herself and her life.

frocks0

Amarachi Ukachu

את הבלוג הזה גיליתי יחסית לא מזמן ואני עדיין בהתפעלות מוחלטת בכל פעם שאני נכנסת אליו. אמרצ’י מצליחה לעשות את כל מה שאני אי פעם חלמתי לעשות עם צבעים והדפסים בלי להראות מוגזמת או מגוחכת אפילו לרגע. היא נוטפת שיק ועבורי היא השראה מטורפת. בנוסף, בזכותה גיליתי את העולם המופלא של הדפסים אפריקניים – מומלץ לכל מי שאוהבת צבעים עזים ודוגמאות ייחודיות.

I discovered this blog not long ago and I am still in awe every time I look in it. Amarachi manages to do everything I ever dreamed of in terms of colors and patterns without looking absurd for a minute. She is full of chic and incredibly inspiring. Thanks to her I have discovered the wonderful world of African prints – a must see for anyone who likes bold colors and unique patterns.

amarachi0

BBW Generation

הדבר הראשון ששמים לב אליו כשנכנסים לבלוג של ליז הוא החיוך המדהים שלה. רואים שמדובר בבחורה שפשוט נהנית מהלבוש ואוהבת את עצמה, וזה ניכר. בנוסף היא מאוד מחבבת, כמוני, את סגנון הפינאפ. היא כותבת הרבה מאוד על קבלה ואהבה עצמית, קריאה מומלצת מאוד לכל מי שמרגישה שהיא פחות שווה בגלל המראה החיצוני.

The first thing you notice when you enter Liz’s blog is her amazing smile. You can see she’s a girl who really enjoys clothing and loves herself. Like me, she’s also quite fond of Pin Up style. She writes a lot about self-love and acceptance, a highly recommended read for anyone who feels unworthy because of their appearance.

BBWGeneration0

Girl With Curves

לא ממש חוכמה לאהוב את טנישה, כי הבחורה פשוט מושלמת :-D
מעבר לגזרה הנפלאה, לצילומים המשגעים ולחוש הסטיילינג המדוייק, היא פשוט יפהפיה אמיתית, ולא בכדי היא הפכה בעקבות הבלוג גם למעצבת ודוגמנית למידות גדולות.

It’s not really hard to like Tanesha, because that girl is Perfect with a capital P.
Apart from the fabulous figure, the beautiful photography and the precise sense of styling, she is just a real beauty. No wonder the turned into a model (and a designer) due to her blog.

tenisha0

Cupcake’s Clothes

אין ספק שמה שג’ורג’ינה הבריטית עושה לא מתאים לכל אחת, אבל בעיני את הסגנון הזה היא עושה בצורה מושלמת. פשוט כיף להסתכל על הלוקים המתוקים והוורודים שלה, והיא משקיעה בכל לוק כזה מכף רגל ועד ראש – החל מצבע שיער ועד ציורי ציפורניים. בונוס לאוהבי חיות: תמונות של הכלבלב המתוק שלה וולטר.

There’s no doubt that British Georgina’s style is not meant for everyone. But I think that in that particular style she is absolutely perfect. Her sweet pinky looks are a joy to look at, and she thinks of every little detail – from the color of her hair to fingernail paintings. A bonus for animal lovers: her sweet doggy Walter.

cupcake0

Style Plus Curves

אמבר היא בלוגרית נוספת עם חיוך מרהיב וגישה חיובית לחיים. הסגנון שלה נוטה להיות יותר אורבני-מחוכם מרוב הבלוגריות שאני עוקבת אחריהן, דבר שלעתים הוא בהחלט מרענן.

Amber is another blogger with a magnificent smile and a positive attitude. Her style tends to be more urban and sophisticated then most bloggers I follow, which can be a refreshing thing.

styleplus0

Flight of the Fat Girl

גם לסינתיה נחשפתי יחסית לא מזמן, ואני חושבת שהיא פשוט fierce (אין בדיוק מילה מתאימה לזה בעברית…..)
הסגנון שלה כל כך לא מתחנף ולא מתנצל וזה בדיוק מה שהופך אותה ייחודית בנוף הבלוגריות. חוץ מזה, אם אתן חושבות שקר לכן עכשיו אתן מוזמנות להכנס לראות אותה עומדת בשלג בשמלה מתנפנפת ללא שרוולים ולהבין שהכל יחסי בחיים.

Another late discovery is Cynthia, which I think is absolutely fierce. Her style is so unapologetic and on-point, which is exactly what makes her so unique in the blogosphere. Besides, if you think you are cold right now try looking at her picture standing in the snow in a light wavy sleeveless dress and you’ll realize everything is relative.

flight0

The Curvy Fashionista

זה עוד בלוג שוודאי מוכר לרובכן אך בכל זאת שווה להתעכב עליו. מלבד הסטייל המעולה של מארי, העורכת שלו, הוא לטעמי גם המקום הכי טוב להתעדכן בכל מה שקשור לתחום האופנה המלאה: קולקציות חדשות, רשתות וחנויות שנפתחות, תצוגות אופנה, דוגמניות למידות גדולות ועוד ועוד. אם אתן מחפשות רק מקום אחד בו תוכלו להתעדכן על כל מה שקורה בעולם המידות הגדולות הבינלאומי – זה המקום.

This blog is probably known to most of you, but I wanted to focus on a different angle. Besides editor Marie’s style which is FAB it is also in my opinion the best source of plus size news. Whether it’s new collections, new shops or designers, new models – you’ll find everything here. If you want one place to catch on everything that going on in the plus size fashion industry, that’s the place.

marie0

ולסיום בונוס: שלושת הבלוגריות למידות גדולות החביבות עליי בארץ.

And now for a bonus: my three favorite Israeli plus size fashion bloggers.

Little Miss Sunshine

אמנם זוהר נמצאת בצד הנמוך של סקאלת המידות הגדולות, אבל בעיני מדובר באחת הנשים שיודעות להלביש את הקימורים שלהן בצורה הכי טובה בארץ. בנוסף היא גם כותבת חריפה מאוד, וגם אם לא תמיד אני מסכימה איתה ללא ספק תמיד מעניין לקרוא אותה.

While Zohar is at the lower side of the plus size scale, I think she is one of the best dresses curvy women in Israel. She is also a very shrewd writer, who is always interesting to read even if I do not agree with what she says.

zohar0

שרונה יוצאת מהארון

הסגנון של שרונה מאוד שונה משלי, ואולי דווקא זו הסיבה שאני מאוד אוהבת לקרוא את הבלוג. הרבה פעמים היא נותנת לי רעיונות בדיוק בגלל שהיא הולכת על כיוונים כל כך שונים מאלו שאני הייתי חושבת עליהם. חוץ מזה היא כותבת שנונה ומצחיקה במיוחד וגם בובנאית מוכשרת.

Sharona’s style is very different from my own, and maybe that’s the reason why I like her blog so much. I often get ideas from it precisely because she goes into such different directions. In addition she is very witty and funny, and also a talented puppeteer.

sharona0

Hungry for Fashion

גאלה היא באמת סוג של שם דבר בכל מה שזה נוגע לאופנה ומידות גדולות לארץ. בדצמבר האחרון היא ארגנה את סופ”ש האופנה למידות גדולות הראשון שהיה הצלחה גדולה וחשף קהל נרחב למעצבות וחנויות למידות גדולות. הבלוג שלה לא עודכן למעשה מאז אותו אירוע ואני מקווה שהיא תחזור לכך בקרוב.

Gala is really almost a brand name when it comes to plus size fashion in Israel. She recently organized the first Plus Size Fashion Weekend in Tel Aviv which was a huge success and exposed a vast audience to great plus size designers and shops.
Unfortunately her blog was not updated since that event, but I hope she’ll come back soon.

gala0

זהו כמובן רק קצה הקרחון בכל מה שנוגע לבלוגריות אופנה במידות גדולות. מי שמעוניינת להכיר עוד כאלו מוזמנת לדף הפינטרסט שלי שמוקדש לנושא.
כמו כן אשמח לקבל פה עוד לינקים לבלוגריות שאתן אוהבות שאולי אני עוד לא מכירה.

This is of course only the tip of the iceberg in terms of plus size fashion bloggers. If you want more you are welcome to my dedicated Pinterest page.
Also feel free to write here about your favorite plus size bloggers, perhaps I will discover new favorites!

תגובות באמצעות פייסבוק

תגובות

נכתב ע”י
יותר מ- May Graff

Daily Outfit 11.5.15

Top: Talia. Skirt: Asos. Earrings: eBay. Shoes: Private Sale. תגובות באמצעות פייסבוק...
קרא/י עוד

6 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.