נמאס לך לפתוח את הארון ולהרגיש ששום דבר בו לא מדבר אלייך?
לקנות המון בגדים ואז להבין שלא תלבשי אותם כי הם לא עונים על הצרכים שלך?

DSC_0274_PS (Custom)

גם לך נמאס…

● להרגיש שאת יכולה להראות הרבה יותר טוב, אבל לא יודעת איך?
● לפתוח את הארון ולהרגיש שלא מתחשק לך ללבוש שום דבר בו?
● לראות נשים שמתלבשות יפה ולקנא שאין לך אומץ גם?
● לקנות בגדים וכשאת מגיעה הביתה לגלות שהם בכלל לא עונים על צרכייך?
● להשאר באזור הנוחות ולא להעז לקנות דברים חדשים ושונים?

guru

היי! אני מיי גרף, סטייליסטית אישית ובלוגרית אופנה, מידות גדולות וקבלה עצמית.
בשנים האחרונות עברתי תהליך בו הפכתי מאישה שמשועממת מאיך שהיא נראית, מפחדת לבלוט ומרגישה שהמראה שלה לא מבטא את האישיות שלה לאישה שמושכת מבטים חיוביים ברחוב, שנהנית להתלבש בבוקר ושמרגישה שהלוק שלה תואם לאישיות שלה. היום אני רוצה להציע לך את מגוון השירותים שלי שיכולים לעזור לך בבניית מלתחה מדוייקת, אופנתית ומחמיאה והכי חשוב – כזו שתהיה בדיוק את.
סיור בארון
אם את מרגישה שיש לך הרבה בגדים אבל את לא בטוחה אילו מהם מתאימים לך ולא יודעת איך לשלב אותם זם עם זה – זהו השירות בשבילך. לסידור הארון ניפגש אצלך בבית ונעבור על כל הפריטים בארונך, נחליט אילו מהם נכונים לך ואילו לא ומה שיותר חשוב – למה הם נכונים או לא. נכין שילובים שונים, נלמד אילו גזרות וצבעים מתאימים לך ו”עובדים” אחד עם השני ואילו פחות. משך המפגש בין 3-4 שעות.
עלות: 700 ש”ח.
סיור קניות
אם הבגדים שיש לך בבית שונים מהסגנון שבו את מעוניינת, אם ירדת או עלית הרבה במשקל וחסרים לך בגדים או אם את מעוניינת בחידוש מלתחה – זהו השירות בשבילך. לפני סיור הקניות נעשה שיחה טלפונית מקדימה לפיה נקבע מה בדיוק הצרכים שלך, באיזה סגנון את מעוניינת, מה את אוהבת בעצמך ומה פחות ומה התקציב שלך. לפי המידע הזה נחליט היכן הכי טוב לערוך את הסיור. במהלך הסיור נלמד מה מבנה הגוף שלך ואיזה גזרות מתאימות לו, איזה צבעים יותר יהלמו אותך ואיך לשלב פריטים. הסיור נמשך כ3-4 שעות ונפתח בכחצי שעה של שיחה אישית.
עלות: 700 ש”ח.
תהליך סטיילינג מלא
תהליך זה כולל סידור ארון + סיור קניות. הוא מספק את החוויה השלמה והיעילה ביותר מכיוון שאחרי שעברנו על כל מה שיש לך בארון נדע ביתר דיוק מה בדיוק חסר לך ובמה עלינו להתמקד בבואנו לקנות בגדים חדשים. את הפגישות עורכים במרחק של כשבוע זו מזו.
עלות: 1200 ש”ח במקום 1400.
ייעוץ קניות אונליין
נשים רבות רוצות לקנות באינטרנט אבל לא יודעות איך ומפחדות לטעות. בשירות זה ניפגש בביתי או בביתך (לפי העדפתך האישית) ונלמד איך למדוד את עצמך נכון, איך לדעת אילו פריטים יתאימו לך, נכיר אתרים שונים שיתאימו לסגנונך ולצרכייך וגם נעשה הזמנות של ממש.
עלות: 150 ש”ח לשעה.
במידה ואף אחד מהשירותים הללו לא מתאים בדיוק למה שאתן מעוניינות בו ניתן לפנות אליי באמצעות הטופס שלמטה או דרך הפייסבוק, ואחרי שנשוחח ונבין בדיוק במה אתן מעוניינות אתן לכן הצעת מחיר.

 

לקוחות מספרות...

_DSC8125

לקביעת ייעוץ סטיילינג כתבי שם, טלפון ומייל ואחזור אלייך לשיחת ייעוץ והתאמה תוך 48 שעות.
ניתן גם ליצור איתי קשר במייל maywearit@gmail.com או בטלפון 0528941566.

מייל:
סלולרי:*
שם מלא:*